ADRES INWESTYCJI I BIURA

ul. Ceglana 4
60-001 Poznań


GODZINY PRACY BIURA


W terminie do  7 maja 2021r. -  stacjonarne biuro sprzedaży jest zamknięte. Prosimy o   kontakt telefoniczny - 505 919 505 , 506 200 509 lub mailowy: sprzedaz@staracegielnia.pl 

 


Szanowni Państwo ,

Z uwagi na  zaistniałą  wyjątkową sytuacje, w trosce o zdrowie , chcemy ograniczyć indywidualne kontakty, spotkania możliwe po wcześniejszym ustaleniu terminu .

Pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerami telefonów 505 919 505 oraz 506 200 509 KONTAKT

tel. +48 505 919 505

tel. + 48 506 200 509

Konieczny wcześniejszy kontakt w celu umówienia spotkania

sprzedaz@kartuska-group.plImię i nazwisko (wymagane)

Adres email

Telefon

Treść wiadomości (wymagane)

Administratorem danych osobowych jest firma Poznań Kartuska sp. z o.o. sp.K., NIP 7792434194, REGON 362403358, Poznań 60-004, Głogowska 358A. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych możliwy jest przez email: iod@kartuska-group.pl. Dane osobowe Klienta są przetwarzane przez Administratora: a) w celu udzielenia odpowiedzi na skierowane do dewelopera zapytanie i przedstawienie oferty sprzedaży nieruchomości, b) do wypełniania prawnie usprawiedliwionych celów Sprzedawcy, w tym sprzedaży i marketingu bezpośredniego, c) na podstawie zgody – wyłącznie w celu wskazanym w treści udzielonej przez Klienta zgody. Dane osobowe Klienta takie jak imię, nazwisko, adres zamieszkania, numer telefonu i adres e-mail będą przechowywane przez Administratora od momentu ich powierzenia przez Klienta do momentu cofnięcia przez Klienta zgody, za wyjątkiem prawnie usprawiedliwionych celów Administratora. Klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Klient ma prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, gdy uzna, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Klienta narusza przepisy europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1). Podanie przez Klienta danych osobowych jest dobrowolne.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych i innych informacji przez firmę Poznań Kartuska sp. z o.o. sp.K. w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym, zadane drogą mejlową, telefoniczną lub w trakcie spotkania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę Poznań Kartuska sp. z o.o. sp.K. w celach marketingowych oraz przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków komunikacji elektronicznej przez i na rzecz firmy Poznań Kartuska sp. z o.o. sp.K. Dane osobowe Klienta mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany, w tym również w formie profilowania. Pozwoli to na ewentualne zaproponowanie Klientowi produktów/usług najlepiej dopasowanych, jednak żadne decyzje wiążące nie będą zautomatyzowane, a wyrażenie ostatecznej zgody na skorzystanie z propozycji zawsze będzie po stronie klienta.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmy współpracujące z firmą Poznań Kartuska sp. z o.o. sp.K. których lista jest dostępna w biurze sprzedaży ul. Ceglana 4 60-001 Poznań, w celach marketingowych.